| 8 | MZK w Malborku sp. z o.o.
KIERUNEK: Osiedle Południe-Wybickiego PRZYSTANEK: OSiR | Dni powszednie | 14.28N | 15.28N | 16.27N | 17.27AN | 00.00 | 00.00 | 00.00 | 00.00 | 00.00 | Soboty | 10.27S | 11.27S | 12.27S | 13.27S | 14.27S | 15.27S | 16.27S | 17.27AS | 00.00 | Niedziele i święta | 10.27S | 11.27S | 12.27S | 13.27S | 14.27S | 15.27S | 16.27S | 17.27AS | 00.00 | A - Kurs do: Kwiatkowskiego I N - kursuje tylko w dni nauki szkolnej S - kursuje od 01 VI do 31 VIII
|
|