| 8 | MZK w Malborku sp. z o.o.
KIERUNEK: Osiedle Południe-Wybickiego PRZYSTANEK: Konopnickiej-Kościół | Dni powszednie | 14.11N | 15.11N | 16.11N | 17.11AN | 00.00 | 00.00 | 00.00 | 00.00 | 00.00 | Soboty | 10.11S | 11.11S | 12.11S | 13.11S | 14.11S | 15.11S | 16.11S | 17.11AS | 00.00 | Niedziele i święta | 10.11S | 11.11S | 12.11S | 13.11S | 14.11S | 15.11S | 16.11S | 17.11AS | 00.00 | A - Kurs do: Kwiatkowskiego I N - kursuje tylko w dni nauki szkolnej S - kursuje od 01 VI do 31 VIII
|
|